Skip Navigation Links
9 آذر 1400
49985 بازدید

باشگاه سوارکاری دشت بهشت

باشگاه سوارکاری دشت بهشت

دشت بهشت نماینده انجمن هانورین

تور خبری گلدن هورس: به وسیله©پارسا ندائی نیا، مدیرعامل گروه مشاوران سرمایه گذاری تدبیر/ رئیس مجله گلدن هورس/ عکاس خبرنگار بین المللی

معرفی باشگاه سوارکاری دشت بهشت خوش آمدید.

باشگاه سوارکاری دشت بهشت، سال 1366با مساحت 5 هکتار با هدف ارتقاء و پيشرفت صنعت اسب و اسبداري در منطقه جغرافياي صفادشت، شهرستان ملارد، استان تهران تاسيس گرديد.

دشت بهشت به عنوان يكي از مدرن ترین باشگاه های خصوصي در استان تهران با اهداف كوتاه مدت، ميان مدت و دراز مدت خود مسير و سير تكاملي خود را در پيش گرفته كه اميد است با حمايت جامعه سوارکاری ایران، و مردم ورزش دوست و مسئولين دلسوز استان تهران بتواند به تمامي اهداف خود برسد.

موسس و بنیانگذار باشگاه سوارکاری دشت بهشت آقای ابوالفضل هژبر میباشد: باشگاه دشت بهشت توسط آقای ابوالفضل هژبر بنا نهاده شده است.و فعالیت خود را با مربیان به نام و پیشکسوت و قهرمانان کشور همچون استاد علی رضایی، رامین شکی خان، مهدی جمشید خانی، نورمحمد حبیبی، علیرضا خوشدل، خداداصلانی، داوود غلامی، هوشنگ تیموری، کورش آیرملو، مرحوم شیدفر، مرتضی شهسوار زمانی، نادعلی فرجامی، مسعود برجیان آغاز نموده است.

در حال حاضر توسط مربیانی چون سروش غروی، و سوارکار ارزنده کشورمان آرش رحمتی در سمت مربی و مدیریت اجرایی که درشکوفایی و ارتقا باشگاه نقش به سزایی داشته است، به ادامه فعالیت مشغول هستند. این مجموعه تا کنون قهرمانان سوارکار را به جامعه سوارکاری ایران معرفی کرده و عناوین بسیار معتبری را کسب نموده است.

درساژ:
آقای دانیلی فریتز ((Danil Fritzقهرمان 4 ستاره المپیک به عنوان سرپرست تربیت اسبهای درساژ هانورین از کشور آلمان، جهت تربیت اسبهای درساژ دشت بهشت به طور دائم در این باشگاه فعالیت مینماید.

شریسا غفاری، درسور تیم ملی ایران که هم اکنون با همکاری انجمن هانورین آلمان جهت راهیابی به عنوان اولین بانوی درسور ایرانی جهت اخذ نمره قابل قبول و به منظور راهیابی به مسابقات المپیک در کشور تحت آموزش میباشد.

باشگاه سوارکاری دشت بهشت نماینده انجمن هانورین:
تولید و پرورش اسب های ورزشی از جمله فعالیت های این باشگاه ست. تیم پرش با اسب باشگاه سوارکاری دشت بهشت در زمره بهترین تیم های حرفه ای کشور بوده و عمدتاً در مسابقات کشوری و FEI صاحب مقام بوده است. باشگاه دشت بهشت، به عنوان نماینده انجمن هانورین آلمان اسبهای با کیفیت از کشورآلمان معرفی میکند و بدون واسطه ار طریق برگزاری مزایده (Action) و بصورت موردی در اختیار علاقمندان قرارمیگیرد و مهم ترین سرویس بعد از فروش همواره ترینرهای موجود اسب را در سیستم بالای کیفیت نگهداری میکند و در صورت مشکل و یا شبه ای از طریق دامپزشکی انجمن هانورین اعمال نظر و مورد پیگیری قرار میگردد.

باشگاه سوارکاری دشت بهشت افتخار دارد كه در طي اين سالها حضوري مستمر و پيگير در كليه مسابقات استاني و كشوري داشته و سواركاران اين باشگاه توانسته اند افتخارات بزرگي را براي خود و اين باشگاه و در نهايت براي استان تهران به ارمغان آورند. لذا اين باشگاه با هدف توسعه و ترويج ورزش سواركاري به صورت همگاني اقدام به برگزاري كلاسهاي آموزشي در تمامي رده هاي سني در طول اين مدت نموده است. و براي رسيدن به اهداف طولاني مدت خود تصميم به توسعه و تجهيز اين باشگاه و نهايتا رسيدن به يك مجموعه ورزشي چند منظوره براي استفاده همه قشرهاي اجتماعي را دارد.

خدمات باشگاه سوارکاری دشت بهشت: امکانات مناسب و خدمات آموزشی مطلوب باشگاه سوارکاری دشت بهشت را به یکی از معتبرترین مراکز آموزشی سوارکاری و درساژ، سطح استان تهران و مرکز کشور تبدیل کرده است. این باشگاه با تیم حرفه ای توانسته این روزها پذیرای علاقمندان در سوارکاری و درساژ باشد .

باشگاه سوارکاری دشت بهشت، دارای امکانات مناسب برای برگزاری کلاس های آموزش و مسابقات است. در این باشگاه علاوه بر مانژ سوارکاری جهت تمرین و سالن سرپوشیده مسابقات در سطح بین المللی، این تجهیزات این امکان را به ما می دهد تا در کل سال فارغ از هر فضای جوی کار آموزش و مسابقات خود را داشته باشیم.حضور مربیان مجرب نیز به غنای کار ما افزوده و آموزش های لازم از رده مبتدی تا پیشرفته و سنین نونهالان و بزرگسالان ارایه می شود.

دشت بهشت
تا 74 راس اسب میتواند پذیرای علاقمندان باشد.از این تعداد 35 اسب مسابقه و مابقی شامل کره ها و مادیان تولیدی است.این ظرفیت بالا این امکان را به ما می دهد تا به شکل همزمان پذیرای افراد در بحث آموزش و خدمات سوارکاری باشیم.

از دیگر شاخصهای مطرح باشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

باشگاه سوارکاری دشت بهشت در محل پایلوت پروژه اصلی در زمینی به مساحت 5 هکتار استقرار یافته و دارای سالن های تمرین سرپوشیده، سرباز، مراکز اقامتی و پذیرایی برای مهمانان داخلی و خارجی و مربیان سوارکاری می باشد.

اصطبلهایی با تعداد 74 باکس مجهز از لحاظ ابعاد،نور، سرمایشی و گرمایشی، سیستم تهویه، ...

لنژ برقی با قابلیت 8 اسب همزمان که در مرکز آن میتوانید دستی لنژ نماید و ...

3 پادوک روباز جهت مادیان و کره های تولیدی

1 پادوک چمن(مرتع) به ابعاد 60*80 جهت کره ها و مادیان ها

مانژهای استاندارد برای آموزش سوار و اسب و انجام تمرینات برای آمادگی مسابقات

مانژ سرپوشیده 1: به ابعاد 28*74 قابلیت برگزاری مسابقات بین المللی

مانژ سرپوشیده 2: به ابعاد 36*18 گرم کردن اسب

مانژ سرباز 3: به ابعاد 36*18

اسبهای اصیل اروپایی به ویژه نژاد هانورین، عرب و ایرانی

کلاس های منظم و مداوم

فضای گشت وسیع و بسیار زیبا

فضای سبز دلنشین باشگاه

کارکنان مسؤول و آگاه به مسائل نگاهداری اسب

زمین زیر کشت یونجه به مساحت 10.000 متر مربع

کلینیک دامپزشکی

رستوران مجهز با امکانات ورزشی

فضای گشت در داخل باشگاه با مناظر طبیعت و منحصر فرد

سوئیت های مجهز ویژه میهمان (1خوابه، 2خوابه، 3خوابه)

ویلا ی مجهز در سطح 400 متر زیر بنا (VIP) با امکانات ورزشی و استخر برای برگزاری همایش و پذیرایی از میهمان های خارجی و داخلی

باشگاه مجهز به 2 عدد ژنراتور برق اظطراری با قابلیت پوشش سیستم برق باشگاه به طور کامل

سیستم برق شهری با امتیاز 300 کیلو وات

شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دوره های آموزشی و زمان فعالیت سوارکاری دشت بهشت:
1. داشتن حداقل سن 5 سال تمام
2. حداکثر وزن مورد قبول 80 کیلو گرم
3. سه 3 قطعه عکس 4*3
4. یکبرگ کپی شناسنامه یا کارت ملی (داشتن کد ملی الزامی است)
5. پر نمودن فرم عضویت باشگاه
6. مبلغ ....... ریال جهت صدور کارت بیمه ورزشی و کارت عضویت باشگاه
7. تهیه کلاه مخصوص سوارکاری بعد از جلسه اول الزامی است (جلسه اول از طرف باشگاه کلاه در اختیار گذاشته میشود)
8. تهیه کلاه و شلوار و چکمه مخصوص سواری یا بوت و کتر از جلسه دوم الزامی نمیباشد.

باشگاه در محیطی خانوادگی، آرام و زیبا پذیرای اقشار مختلف سوارکاران در کلیه رده‌های سنی اعم از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و در سطوح سوارکاری مختلف از مبتدی تا پیشرفته می باشد.

زمان فعالیت باشگاه دشت بهشت
:
یکشنبه تا جمعه صبح ها:8 الی 12     عصرها:15 الی 20

 موقعیت باشگاه سوارکاری دشت بهشت:
منطقه جغرافياي استان صفادشت، شهرستان ملارد استان تهران
کرج: بعد از محمدشهر، خیابان پدم، بلوار شهید مطهری، جنب ششم غربی.

تلفن های تماس برای اطلاعات بیشتر :  65949040 – 009821  

با ما همراه باشید.
تورخبری گلدن هورس: به وسیله©پارسا ندائی نیا/مدیر عامل گروه مشاوران سرمایه گذاری تدبیررئیس مجله گلدن هورس/  عکاس خبرنگار بین المللی

 

معرفی باشگاه سوارکاری دشت بهشت خوش آمدید.
باشگاه سوارکاری دشت بهشت، سال 1366با مساحت 5 هکتار با هدف ارتقاء و پيشرفت صنعت اسب و اسبداري در منطقه جغرافياي صفادشت، شهرستان ملارد، استان تهران تاسيس گرديد.

دشت بهشت به عنوان يكي از مدرن ترین باشگاه های خصوصي در استان تهران با اهداف كوتاه مدت، ميان مدت و دراز مدت خود مسير و سير تكاملي خود را در پيش گرفته كه اميد است با حمايت جامعه سوارکاری ایران، و مردم ورزش دوست و مسئولين دلسوز استان تهران بتواند به تمامي اهداف خود برسد.

موسس و بنیانگذار باشگاه سوار
کاری دشت بهشت آقای ابوالفضل هژبر میباشد:
باشگاه دشت بهشت توسط
آقای ابوالفضل هژبر بنا نهاده شده است.و فعالیت خود را با مربیان به نام و پیشکسوت و قهرمانان کشور همچون استاد علی رضایی، رامین شکی خان، مهدی جمشید خانی، نورمحمد حبیبی، علیرضا خوشدل، خداداصلانی، داوود غلامی، هوشنگ تیموری، کورش آیرملو، مرحوم شیدفر، مرتضی شهسوار زمانی، نادعلی فرجامی، مسعود برجیان آغاز نموده است.

و در حال حاضر توسط مربیانی چون سروش غروی، و سوارکار ارزنده کشورمان آرش رحمتی در سمت مربی و مدیریت اجرایی که درشکوفایی و ارتقا باشگاه نقش به سزایی داشته است، به ادامه فعالیت مشغول هستند.
این مجموعه تا کنون قهرمانان سوارکار را به جامعه سوارکاری ایران معرفی کرده و عناوین بسیار معتبری را کسب نموده است.

درساژ:

آقای دانیلی فریتز ((Danil Fritzقهرمان 4 ستاره المپیک به عنوان سرپرست تربیت اسبهای درساژ هانورین از کشور آلمان، جهت تربیت اسبهای درساژ دشت بهشت به طور دائم در این باشگاه فعالیت مینماید.
شریسا غفاری، درسور تیم ملی ایران که هم اکنون با همکاری انجمن هانورین آلمان جهت راهیابی به عنوان اولین بانوی درسور ایرانی جهت اخذ نمره قابل قبول و به منظور راهیابی به مسابقات المپیک در کشور تحت آموزش میباشد.

باشگاه سوارکاری دشت بهشت نماینده انجمن هانورین:
تولید و پرورش اسب های ورزشی از جمله فعالیت های این باشگاه ست. تیم پرش با اسب باشگاه سوارکاری دشت بهشت در زمره بهترین تیم های حرفه ای کشور بوده و عمدتاً در مسابقات کشوری و FEI صاحب مقام بوده است.
باشگاه دشت بهشت، به عنوان نماینده انجمن هانورین آلمان اسبهای با کیفیت از کشورآلمان معرفی میکند و بدون واسطه ار طریق برگزاری مزایده (Action) و بصورت موردی در اختیار علاقمندان قرارمیگیرد و مهم ترین سرویس بعد از فروش همواره ترینرهای موجود اسب را در سیستم بالای کیفیت نگهداری میکند و در صورت مشکل و یا شبه ای از طریق دامپزشکی انجمن هانورین اعمال نظر و مورد پیگیری قرار میگردد.


باشگاه سوارکاری دشت بهشت افتخار دارد كه در طي اين سالها حضوري مستمر و پيگير در كليه مسابقات استاني و كشوري داشته و سواركاران اين باشگاه توانسته اند افتخارات بزرگي را براي خود و اين باشگاه و در نهايت براي استان تهران به ارمغان آورند.

لذا اين باشگاه با هدف توسعه و ترويج ورزش سواركاري به صورت همگاني اقدام به برگزاري كلاسهاي آموزشي در تمامي رده هاي سني در طول اين مدت نموده است. و براي رسيدن به اهداف طولاني مدت خود تصميم به توسعه و تجهيز اين باشگاه و نهايتا رسيدن به يك مجموعه ورزشي چند منظوره براي استفاده همه قشرهاي اجتماعي را دارد
.
خدمات باشگاه سوارکاری دشت بهشت:
 امکانات مناسب و خدمات آموزشی مطلوب باشگاه سوارکاری دشت بهشت را به یکی از معتبرترین مراکز آموزشی سوارکاری و درساژ، سطح استان تهران و مرکز کشور تبدیل کرده است. این باشگاه با تیم حرفه ای توانسته این روزها پذیرای علاقمندان در سوارکاری و درساژ باشد .
باشگاه سوارکاری دشت بهشت، دارای امکانات مناسب برای برگزاری کلاس های آموزش و مسابقات است. در این باشگاه علاوه بر مانژ سوارکاری جهت تمرین و سالن سرپوشیده مسابقات در سطح بین المللی، این تجهیزات این امکان را به ما می دهد تا در کل سال فارغ از هر فضای جوی کار آموزش و مسابقات خود را داشته باشیم.حضور مربیان مجرب نیز به غنای کار ما افزوده و آموزش های لازم از رده مبتدی تا پیشرفته و سنین نونهالان و بزرگسالان ارایه می شود
.
دشت بهشت تا 74 راس اسب میتواند پذیرای علاقمندان باشد.از این تعداد 35 اسب مسابقه و مابقی شامل کره ها و مادیان تولیدی است.این ظرفیت بالا این امکان را به ما می دهد تا به شکل همزمان پذیرای افراد در بحث آموزش و خدمات سوارکاری باشیم.

از دیگر شاخصهای مطرح باشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

باشگاه سوارکاری دشت بهشت در محل پایلوت پروژه اصلی در زمینی به مساحت 5 هکتار استقرار یافته و دارای سالن های تمرین سرپوشیده، سرباز، مراکز اقامتی و پذیرایی برای مهمانان داخلی و خارجی و مربیان سوارکاری می باشد.

اصطبلهایی با تعداد 74 باکس مجهز از لحاظ ابعاد،نور، سرمایشی و گرمایشی، سیستم تهویه، ...

لنژ برقی با قابلیت 8 اسب همزمان که در مرکز آن میتوانید دستی لنژ نماید و ...

3 پادوک روباز جهت مادیان و کره های تولیدی

1 پادوک چمن(مرتع) به ابعاد 60*80 جهت کره ها و مادیان ها

 مانژهای استاندارد برای آموزش سوار و اسب و انجام تمرینات برای آمادگی مسابقات

مانژ سرپوشیده 1: به ابعاد 28*74 قابلیت برگزاری مسابقات بین المللی

مانژ سرپوشیده 2: به ابعاد 36*18 گرم کردن اسب

مانژ سرباز 3: به ابعاد 36*18

اسبهای اصیل اروپایی به ویژه نژاد هانورین، عرب و ایرانی 

کلاس های منظم و مداوم

فضای گشت وسیع و بسیار زیبا

فضای سبز دلنشین باشگاه

کارکنان مسؤول و آگاه به مسائل نگاهداری اسب

زمین زیر کشت یونجه به مساحت 10.000 متر مربع

کلینیک دامپزشکی

رستوران مجهز با امکانات ورزشی

فضای گشت در داخل باشگاه با مناظر طبیعت و منحصر فرد

سوئیت های مجهز ویژه میهمان (1خوابه، 2خوابه، 3خوابه)

ویلا ی مجهز در سطح 400 متر زیر بنا (VIP)  با امکانات ورزشی و استخر برای برگزاری همایش و پذیرایی از میهمان های خارجی و داخلی

باشگاه مجهز به 2 عدد ژنراتور برق اظطراری با قابلیت پوشش سیستم برق باشگاه به طور کامل

سیستم برق شهری با امتیاز 300 کیلو وات

شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دوره های آموزشی و زمان فعالیت سوارکاری دشت بهشت:
 1.  داشتن حداقل سن 5 سال تمام .
2.  حداکثر وزن مورد قبول 80 کیلو گرم .
3.  3قطعه عکس 4*3 .
4.  یکبرگ کپی شناسنامه یا کارت ملی (داشتن کد ملی الزامی است)
5.  پر نمودن فرم عضویت باشگاه .
6.  مبلغ ....... ریال جهت صدور کارت بیمه ورزشی و کارت عضویت باشگاه .
7.  تهیه کلاه مخصوص سوارکاری بعد از جلسه اول الزامی است (جلسه اول از طرف باشگاه کلاه در اختیار گذاشته میشود).
8 . تهیه کلاه و شلوار و چکمه مخصوص سواری یا بوت و کتر از جلسه دوم الزامی نمیباشد.

زمان فعالیت باشگاه دشت بهشت:
یکشنبه تا جمعه
صبح ها:8 الی 12          عصرها:15 الی 20
تلفن های تماس برای اطلاعات بیشتر :   00989131176064   آرش رحمتی

 

موقعیت باشگاه سوارکاری دشت بهشت:
- منطقه جغرافياي استان صفادشت، شهرستان ملارد استان تهران
کرج: بعد از محمدشهر، خیابان پدم، بلوار شهید مطهری، جنب ششم غربی.

تلفن های تماس برای اطلاعات بیشتر :   65949040 – 009821   00989131176064   آرش رحمتی
باشگاه در محیطی خانوادگی، آرام و زیبا پذیرای اقشار مختلف سوارکاران در کلیه رده‌های سنی اعم از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و در سطوح سوارکاری مختلف از مبتدی تا پیشرفته می باشد.


5 بهمن 1394
چاپ مطلبویدئوهای محبوب

مسابقات اسب عرب و مصر امارات متحده عربی - شارجه شانزدهمین کنگره سراسری تازه های قلب و عروق 25-28 شهریور ماه 1393 مسابقات زیبایی اسب عرب، مصر 1393 نوشیدن اسب مسابقات قهرمانی جهان


مطالب مرتبط

ارسال نظر

برای نظر دادن، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
، اگر حساب کاربری ندارید، ابتداعضو شوید.

نظرات