Skip Navigation Links
9 آذر 1400
8575 بازدید

با حمایت رسانه ای روزنامه <<آسیا>>،اولین دوره مسابقات "تور قهرمانان ایران" برگزار می شود.

با حمایت رسانه ای روزنامه <<آسیا>>،اولین دوره مسابقات "تور قهرمانان ایران" برگزار می شود.

طرح گسترش و توسعه سرمایه گذاری از طریق رویدادهای ورزشی

اولین دوره سری مسابقات پرش با اسب قهرمانان ایران با نام "تور قهرمانان ایران"، برای نخستین بار در ایران، با همکاری و حمایت ویژه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خراسان رضوی با هدف گسترش و توسعه سرمایه گذاری(داخلی– خارجی) وجذب سرمایه گذارودر راستای ایجاد اشتغال پایدار وتشویق به سرمایه گذاری در ایران برگزار می شود.

 با حمایت رسانه ای روزنامه آسیا

مسابقات "تور قهرمانان ایران" برگزار می شود.

 

طرح گسترش و توسعه

سرمایه گذاری از طریق

رویدادهای ورزشی

اولین دوره سری مسابقات پرش با اسب قهرمانان ایران با نام "تور قهرمانان ایران"، برای نخستین بار در ایران، با همکاری و حمایت ویژه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خراسان رضوی با هدف گسترش و توسعه سرمایه گذاری(داخلی– خارجی) وجذب سرمایه گذارودر راستای ایجاد اشتغال پایدار وتشویق به سرمایه گذاری در ایران برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار روزنامه ((آسیا))، پارسا ندایی نیا، مشاوربین المللی سرمایه گذاری، موسس و برگزارکننده "تورقهرمانان ایران" گفت: اولین دوره "تور قهرمانان ایران"با هدف گسترش وتوسعه سرمایه گذاری های داخلی و خارجی با رویکرد ایجاد اشتغال پایدار،سرگرمی و نشاط برای اقشار جامعه از روز20 تا 23 آبان ماه سال جاری در استان خراسان رضوی به مرکزیت شهرمشهد مقدس برگزار می شود.
رئیس تیم گلدن هورس همچنین افزود: اولین دوره این رویداد ملی دراستان خراسان رضوی – مشهد در سال جاری است، با توجه به رسیدن فصل زمستان و برودت هوا، دوره های بعد از ابتدا سال 1394 به ترتیب در استان های البرز، تهران، اصفهان، همدان و دوره پایانی مسابقات "تور قهرمانان ایران" دراستان خراسان رضوی – مشهد به انجام خواهد رسید.
وی همچنین افزود: علاقه مند هستیم، یکدوره از مسابقات "تور قهرمانان ایران" درجزیره زیبای کیش برگزار گردد، اما ازآن جا که نقل و انتقالات اسب ها به این جزیره زیبا هزینه بالایی دارد، چنانچه اسپانسرین، تامین منابع مالی به شکل مطلوب ایجاد نمایند، بالاترین حد این تورنمنت در سطح بین المللی درجزیره زیبای کیش را برگزار خواهیم کرد،و تیم گلدن هورس که برگزار کننده اصلی "تور قهرمانان ایران" است، امکان برگزاری اینگونه مسابقات را مدون و مرتب ادامه خواهد داشت.


برگزار کننده مسابقات تور قهرمانان ایران ادامه داد: همزمان با برگزاری این مسابقات پوشش خبری از صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران در ویژه برنامه ای باعنوان اسب طلایی از شبکه 3سیما توسط کارشناسان برنامه تمامی اخبار و نتایج مسابقات به نقد و بررسی می پردازند.
این مشاور بین المللی سرمایه گذاری همچنین به اشاره به اینکه روزنامه اقتصادی ((آسیا))تمامی اخبار ورویداد های این تورنمنت را پوشش می دهد، اضافه کرد: حسین جمشیدی،روزنامه نگار با سابقه وعضو ارشد تحریریه روزنامه((آسیا))،با سمت مسئول روابط عمومی ، ارتباطات رسانه ای و ورزشی این دوره را بر عهده خواهد داشت.
پارسا ندایی نیا افزود: پوشش اخبار و نتایج مسابقات در مجله اختصاصی حرفه ای بین المللی ((گلدن هورس)) با نگاهی کاملا" حرفه ای به نتایج مسابقات، رده بندی مسابقات، معرفی حامیان "تور قهرمانان ایران"، وگفتگو با مقامات، مسئولان عالی رتبه کشور ،کارشناسان، شرکت کنندگان و قهرمانان درج خواهد شد.
پارسا ندایی نیا، با بیان اینکه محتوای برگزاری"تورقهرمانان ایران" به گونه ای مد نظر قرار گرفته شده است، که برای نخستین باردربرگیرنده رقابت قهرمانان کشور در سطح ملی و بین المللی، به طور مداوم و روتین هر ساله در سراسراستانهای کشور برگزارمی گردد.
وی افزود: مقامات عالی رتبه کشور، کارآفرینان، صاحبان صنایع، ومتخصصین بین المللی هموطن خارج از کشور، که درسطح بین المللی، حرفه ای فعال و با نفوذ هستند، دراین مسابقات حضور خواهند داشت.
مدیرمجله اینترنتی گلدن هورس با ذکر این موضوع که این تورنمنت با همکاری و حمایت ویژه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خراسان برگزار می شود.در خصوص ساز وکار این هماهنگی اضافه کرد، با تفاهم نامه ای که با مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خراسان رضوی منعقد شده است، حمایت معنوی اولیه این دوره مسابقات توسط این مرکز انجام خواهد شد که بر این اساس طرح گسترش و توسعه سرمایه گذاری از طریق برگزاری رویداد های ورزشی از این پس رصد و در دستورکار قرار خواهد گرفت.
وی افزود: در تلاش هستیم، با توجه به جذابیت های توریستی و گردشگری استانهای کشور در جهت جذب سرمایه گذاران (داخلی– خارجی) و تشویق به سرمایه گذاری با نگاهی متفاوت کوشش می نمائیم، با برگزاری حرفه ای اینگونه مسابقات از این طریق دسترسی سرمایه گذاران را به مقامات و مسئولین عالی رتبه کشور، در جایگاههای ویژه مسابقات (VIP) را فراهم نمائیم.
وی در ادامه افزود: یکی از اهداف کلیدی تیم گلدن هورس، این است که برای جذب حامیان مالی این رویداد ورزشی بیشترین تلاش خود را به عمل آوریم، چون اعتقاد داریم با هرچه بهتر و حرفه ای تر برگزار شدن این مسابقات، در جهت توسعه سرمایه گذاری در استان های کشوربستر سازی اساسی انجام خواهد شد، واین مهم همان هدفی است که مدیران کلان کشور روی آن تاکید دارند و براین اساس جای بسیارخوشحالی دارد، مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خراسان رضوی با پذیرش این طرح، استارت اولیه را زده اند و امیدواریم این نگاه مطلوب وبسترسازی،انشاءالله موجی باشدکه در بقیه ی نقاط کشور با برگزاری مسابقات مشابه حتی در رشته های ورزشی دیگر نیز ادامه یابد.
پارسا ندایی نیا گفت:این اقدام طرحی نو در حیطه گسترش، جذب و توسعه سرمایه گذاری است ودرواقع می توان اذعان داشت که چراغ اول در این حوزه را مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خراسان رضوی روشن کرده است که واقعا جای تقدیر وتشکر دارد، براین اساس فدراسیون سوارکاری نیز از این طرح استقبال کرد وبا این رویکرد چنانچه نهاد ها و دستگاه های دیگری نیز در کشور در سطح ملی و بین الملل به این موضوع روی خوش نشان بدهند، می توان برای بالا بردن کیفیت و کمیت اینگونه مسابقات و حضور در میادین بین المللی با تفکرات ناب اقدام نمود.
مشاور مرکز خدمات سرمایه گذاری استان خراسان رضوی،با بیان اینکه در اجرای این ایده، طرح گسترش و توسعه سرمایه گذاری از طریق رویدادهای ورزشی، بسیاری از مدیران کشور دست یاری دراز کردند واز آن استقبال کردندگفت: البته متاسفانه در اجرای این طرح مشکلاتی هم از سوی بعضی از افراد که شاید به نوعی منافع شخصی و گروهی خود را در خطر می بینند، ایجاد شده است و ما البته تمام تلاش خود را می کنیم،که این مشکلات را مرتفع سازیم ونا امید نشویم، که با یاری خداوند تا کنون نیز به توفیق زیادی دست یافته ایم.
وی در خصوص پوشش خبری مسابقات پرش با اسب گفت: متاسفانه تا کنون جای برنامه ای ویژه این امر مهم، در برنامه های سیما جمهوری اسلامی ایران خالی و در سکوت بی خبری اینگونه مسابقات برگزار می گردد، امیدوارییم مدیران و مسئولین امربه این نوع صنعت ورزشی با وجود تاکید دین مبین اسلام وفرهنگ متعالی ایران اسلامی، بر مقوله مهم صنعت اسب، سوارکاری، لزوم فراگیری، آموزش وترویج آن توجه بیشتری نمایند، صنعت اسب در دنیا همیشه یکی از صنایع پول ساز، با گردش مالی بالا و اشتغالزا و پويا بوده است، از سوی دیگر دولت‌ها، جوامع پیشرفته، همیشه در حال گسترش فعالیت‌های مرتبط با اسب بوده‌اند، یکی سرگرمي‌و نشاط جامعه و دیگری درصد بالای اشتغالزایی این صنعت.
پارسا ندایی نیا افزود: موضوع سرگرمي‌و نشاط جامعه گاه استفاده‌های سیاسی نیز در بر داشته است بدین صورت که با‌ايجاد مسابقات و ‌ايجاد رقابت بین تولید‌کنندگان صنعت اسب و کمک به تولید به‌عنوان یک ابزار ساده و کم هزینه برای سرگرم کردن و نشاط جامعه استفاده کرده است و از دیدگاه دیگر بخش اشتغالزایی‌، صنعت اسب یکی از صنایع اشتغالزا است، از تولید تا نگهداری و آموزش اسب برای مسابقات و خدمات وابسته و تولید لوازم سوارکاری که هنوز به صورت دستی تولید می‌شوند و فروش بالایی هم دارند، اما متاسفانه با توجه باینکه ایران، سرزمین من، مهد تولد بکارگیری توانمندی این حیوان نجیب، از مسیر رشد این صنعت بازمانده است، جا دارد که دولتمردان کشور در پویایی این صنعت، از نگاه ویژه بازنگری گردد.  
وی در ادامه افزود: در برگزاری این مسابقات از سایر رشته های ورزشی صنعت اسب، غرفه های ویژه هنرمندان، برای معرفی و شناخت اقشار جامعه کمک خواهیم گرفت.
مدیرعامل گروه مشاوران سرمایه گذاری تدبیر، درخصوص برگزاری رده های این سری مسابقات نیز اعلام کرد:این مسابقات دررده های نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، ومالکین برگزار می شود،و با توجه به شرایط زمانی و فصلی تواما"مسابقات قهرمانی استان ها هم برگزارخواهد شد.
وی درادامه افزود: دراین دوره از مسابقات به انتخاب 10 سوارکار برتر کشور (Top Ten Rider) ،برگزاری مسابقات لیگ حرفه ای سوارکاری کشور، برگزاری لیگ رده مالکین کشور، دست خواهیم یافت. ودر تلاش هستیم، منتخبین این رویداد هر ساله ، برای حضور در مسابقات بین المللی حمایت گردند.
وی همچنین در خصوص سطح برگزاری مسابقات گفت: سخت در تلاش و مصمم هستیم، کادر فنی مسابقات دررده ملی و بین المللی حرفه ای باشند، و نیز افزود: طبق طرح های در نظر گرفته شده "تور قهرمانان ایران"، سومین دوره این مسابقات بین المللی با عنوان مسابقات بین المللی اسب قرضی 3 ستاره ، که ازهم اکنون مالکین اسب ها و قهرمانان از این نوع مسابقات استقبال نموده اند، در استان تهران برگزار می گردد،که این مسابقات عالی ترین حد نهایی این تورنمنت تلقی می شود، و جایزه بزرگ نیز در این تورنمنت به قهرمانان تعلق خواهدگرفت.
وی افزود: سقف جوایز "تور قهرمانان ایران" در مجموع هر ساله بالغ بر30 میلیاردریال برآورد گردیده است،که چنانچه تامین منابع مالی از سوی اسپانسرین تامین گردد، این جوایز به میزان قابل توجهی نیز افزایش خواهد یافت. وتاثیر به سزایی در ایجاد انگیزه وهیجان لازم برای سوارکاران خواهد داشت، در غیر اینصورت برگزاری اینگونه مسابقات را در ایران به فراموشی بایستی سپرد. چون هیچی، جزء اتلاف وقت نخواهد بود.
پارسا ندایی نیا، در خصوص امتیازات حامیان مالی "تور قهرمانان ایران" نیزگفت:طبق قوانین و مقررات مالیاتی و بر اساس هماهنگی با وزارت امور اقتصادودارایی وهمچنین وجود آئین نامه های اجرایی قانون مالیات های مستقیم، مبالغ پرداختی توسط حامیان مالی "تور قهرمانان ایران" درهنگام رسیدگی به دفاتر قانونی در حساب مالیاتی قابل قبول خواهد بود.
پارسا ندائی نیا، مدیر تیم گلدن هورس درخاتمه در خصوص جذب حامیان مالی گفت: "تور قهرمانان ایران" بسته های اسپانسری و شرایط میزبانی متنوعی را در اختیار شرکتها و سازمانها و برندهای معتبر قرار می دهد تا بتوانند با طرفداران ما در سطح ایران و بین الملل ارتباط برقرار کنند.
 وی افزود: بسته های اسپانسری و میزبانی ما برای مشتریان و مهمانان شما فرصتی را فراهم می کند تا از حضور در جایگاههای VIP منحصربفرد ما در طول یک رویداد ورزشی در ایران لذت ببرند. جایگاههای VIP هیجان دیدن مسابقات را در نزدیکی میدان مسابقات و همراه با پذیرایی اختصاصی برای شما فراهم می کند.

 چنانچه برند های معتبر علاقمند به اسپانسری مسابقات پرش با اسب" تور قهرمانان ایران "هستند، می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتروعقد قرارداد با شماره همراه 1050 313 915 98+ یا به ایمیل  Parsa.Nedaeenia@gmail.comبا ما در تماس باشند.

وی همچنین اضافه کرد:علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر ودنبال کردن رویداد های این مسابقات وکسب اخبار لحظه به لحظه می توانند به سایت www.goldenhorse.ir  مراجعه نمایند.

با ما همراه باشید./تشکر از توجه تون، تا فرصتی دیگر، همچنان سبز باشید./پارسا ندائی نیا


12 شهریور 1393
چاپ مطلبویدئوهای محبوب

مسابقات اسب عرب و مصر امارات متحده عربی - شارجه شانزدهمین کنگره سراسری تازه های قلب و عروق 25-28 شهریور ماه 1393 مسابقات زیبایی اسب عرب، مصر 1393 نوشیدن اسب مسابقات قهرمانی جهان


مطالب مرتبط

ارسال نظر

برای نظر دادن، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
، اگر حساب کاربری ندارید، ابتداعضو شوید.

نظرات